Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

ANKETA

Chceli by ste aby sme mali v ponuke aj značku : California scents

Určite ano 48% Objednal by som keby bola 27% Neláka ma táto značka 15% Určite nie 10%

Zaujímavosti :

-----------------------------------------

Potrebujete reklamu ???

NA TOMTO MIESTE môže byť umiestnená vaša reklama.V prípade záujmu sa informujte na odorcar@odorcar.sk

 


O nás
O NÁS

Vítame Vás v našom e-shope

Sme dodávateľom osviežovačov vzduchu do automobilov, z využitím aj v domácnosti, auto-rohoží, profesionálnych leštiacich pást + príslušenstva a profesionálnej autokozmetiky. V e-shope predávame len vysoko kvalitný značkový tovar (Dr.Marcus,Aroma car,Mister Fresh,K2, 3M,MENZERNA,ROBERLO,RUPES, GYEON, ANGELWAX, CARPRO, SOFT99 a veľa iných značiek.

Pôsobíme na trhu od roku 2013 a niektoré produkty máme odskúšané - preto môžeme s prehľadom potvrdiť , že sú kvalitné a dlho-trvácne.

Produkty ktoré Vám ponúkame sú od výrobcov, ktorý sú na trhu už dlhé roky a ich výrobky sa predávajú po celom svete. Vyskúšané sú už tisíckami zákazníkov s pozitívnym ohlasom.

Tovar ktorý je skladom odosielame do 24/48 hodín. Tovar ktorý nie je skladom je u dodávateľa a ihneď po prijatí objednávky ho preskladníme a dodáme.

Dávame si extra záležať na tom, aby vám bol tovar dôkladne zabalený a dorazil k Vám v poriadku.Balné Vám neúčtujeme, tovar Vám ale bezpečne zabalíme čo je ďalšia výhoda pre Vás. Tovar posielame po celej SR a poštovné máme už od 3,00 € za zásielku.

Sme možno jediný e-shop ktorý Vám Vašu objednávku pripraví na odoslanie aj cez víkend.

Len u nás dostanete kvalitné a originálne produkty.

Neváhajte a prezrite si náš eshop v ktorom pre Vás máme tie najlepšie ceny a kvalitné výrobky, ktoré sú na trhu už veľmi dlho a sú odskúšané tisíckami spokojných zákazníkov s veľmi dobrými ohlasmi.

U nás dostanete najlepšiu cenu, kvalitné produkty, skvelý a rýchly prístup . Objednávku Vám kvalitne zabalíme(a to aj cez víkend), aby sme predišli prípadným komplikáciam. Preto neváhajte a vyskúšajte naše skvelé služby a kvalitné produkty.

Ponúkame Vám produkty pre čistotu a sviežosť automobilu. Niektoré vône sa dajú použiť aj v byte, dome, na chalupe, skrátka skoro všade.

Tovar je rozdelený do kategórii podľa značky výrobcu, preto máme eshop prehľadný a usporiadaný.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našom emaile : odorcar@odorcar.sk , alebo na telefónnom čísle : 0908864117

Všetky Vaše otázky Vám radi zodpovieme.

Obchodné meno a sídlo spoločnosti:

JP FAVORS s.r.o. , Liešťany-Dobročná 348, 972 27 Liešťany. IČ: 47464780 , DIČ: 2023906269  , registr. OR OS Trenčín, Odiel: Sro, vl.č. 29299/R  .

Kontakt : odorcar@odorcar.sk     

       tel : 0908864117

V prípade otázok nás kontaktujte na uvedený email alebo cez kontaktný formulár : TU

                                                                     

                                                                   Prajeme vám príjemné nakupovanie :)

 

 

 

NzdjOWE3M